Logo Memowo - najlepsza rozrywka w sieci Fresh Główna Poczekalnia Apka Wgraj mema!  Merch Zaloguj się ?>
Laptopy i komputery - zobacz na Ceneo
"Zabić to mało..."
"Zabić to mało..."

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

Podobne:


    Przegrywanie kłótni, kiedy masz rację, tylko dlatego, że druga osoba jest za głupia, żeby zrozumieć twoje argumenty, to jedno z najbardziej wkur***jących doświadczeń w całym wszechświecie

    "Patrole" na granicach

    Tym razem nie dam się nabrać
sztuczna inteligencjo!

    Tym razem nie dam się nabrać
sztuczna inteligencjo!

    Polskie prawackie matoły  chyba zrobiły sobie dobrze!