Logo Memowo - najlepsza rozrywka w sieci Fresh Główna Poczekalnia Apka Wgraj mema!  Merch Zaloguj się ?>
Smartwatche na Ceneo.pl
Powiem ci że żal mi tego psa sąsiadów. Codziennie rano i po południu wychodzi na dwór sikać i kupciać. Co on kuwety w domu nie ma?
Powiem ci że żal mi tego psa sąsiadów. Codziennie rano i po południu wychodzi na dwór sikać i kupciać. Co on kuwety w domu nie ma?

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

Podobne:


    Gdyby ktoś nie wiedział, jak wygląda radość z wejścia na Babią Górę w szortach

    Kury w pierwszej klasie: tajemniczy żart w niemieckim pociągu

    Pomocny kotek

    Najlepszy faceswap ever bracia Mroczek

    Chciałbym cofnąć czas do 1988 ale żeby Polska była pod skrzydełkami Wuja Sama. Oprócz nas są Czechy,Słowacja,Litwa,Łotwa i Estonia. Nie ma NRD. Polska jest 20 gospodarką świata.