Po 4 latach krwawej wojny obronnej Ukrainy,"honorowi,bohaterscy" polacy stwierdzili ze plucie na ukraińców i domaganie się całowania po rękach,to za mało, i właśnie teraz trzeba wbijać nóż w plecy Ukraińcom dla partyjnego interesu i zadowolenia tłuszczy.
Komentarze
Zaloguj się, aby dodać komentarz.
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!