Logo Memowo - najlepsza rozrywka w sieci Fresh Główna Poczekalnia Apka Wgraj mema!  Merch Zaloguj się ?>
Laptopy i komputery - zobacz na Ceneo
Kiedyś się mówiło, że spędzam UrlopNaChacie, bo nie mam kasy, albo nie chce mi się nigdzie wyjeżdżać, do tych tłumów i drożyzny...
Kiedyś się mówiło, że spędzam UrlopNaChacie, bo nie mam kasy, albo nie chce mi się nigdzie wyjeżdżać, do tych tłumów i drożyzny...

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

Podobne:


    Ależ oczywiście, proszę bardzo mówisz masz.
Jarek Ci w Andrzeja!

    Okres

    Palestyńska dziennikarka z apelem. "Chcemy, żeby międzynarodowa społeczność to zauważyła"

    Poranny jogging już taki jest...

    Długo na tym skwerze będziemy robić za migrantów? Aż Matecki zrobi zdjęcia