Logo Memowo - najlepsza rozrywka w sieci Fresh Główna Poczekalnia Apka Wgraj mema!  Merch Zaloguj się ?>
Smartwatche na Ceneo.pl
Kanthak kupił kawę na ORLEN-ie, bo nie zgadza się, żeby 1 zł z kawy szedł na WOŚP, po czym ją wylał. Dziwny ten bojkot. Złotówka idzie na WOŚP, a on się nawet nie napił...
Kanthak kupił kawę na ORLEN-ie, bo nie zgadza się, żeby 1 zł z kawy szedł na WOŚP, po czym ją wylał. Dziwny ten bojkot. Złotówka idzie na WOŚP, a on się nawet nie napił...

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

Podobne:


    Atomówka

    Konfa - "młodzieżówka" PiS

    Urodziłam tydzień temu...

    W Niemczech złożono wniosek o delegalizację skrajnie prawicowej partii AFD.

    Sikorski wyszedł z sali podczas przemowy Ławrowa. Wyraził przy tym oburzenie, że ktoś taki jest w ogóle zapraszany na takie konferencje