Fresh
Główna
Poczekalnia
Apka
Wgraj mema!
Nasz Facebook
Nasz Instagram
Merch
Zaloguj się
?>
☰
Jakoś tak zrobiło się ciepło, nikt nie mówi o smogu albo o innych zanieczyszczeniach powietrza, mimo, że jeszcze tydzień temu ludzie jeździli tak samo samochodami jak w styczniu, a powietrze "magicznie czystsze"
Komentarze
Zaloguj się
, aby dodać komentarz.
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!
Podobne:
Top
Komentarze
Zaloguj się, aby dodać komentarz.
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!