Logo Memowo - najlepsza rozrywka w sieci Fresh Główna Poczekalnia Apka Wgraj mema!  Merch Zaloguj się ?>
Grafikowanie na zlecenie
Jak sprzedać jedno jabłko 
w cenie kilograma? Ano tak:
Jak sprzedać jedno jabłko w cenie kilograma? Ano tak:

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

Podobne:


    25 lat i swojego domu nie ma. 
Śmiechu warte

    Kiedy założyłeś OnlyFansa ze zdjęciami byłej i opłacasz z tego alimenty

    Najważniejszą umiejętnością zawodową jest potrafienie mówić "nie" współpracownikom

    Z nim zawsze są problemy

    Obszar zajmowany przez Hawaje w porównaniu do kontynentalnych Stanów Zjednoczonych.