Logo Memowo - najlepsza rozrywka w sieci Fresh Główna Poczekalnia Apka Wgraj mema!  Merch Zaloguj się ?>
Laptopy i komputery - zobacz na Ceneo
Iga reklamuje energolce. W reklamie ma na korcie całą lodówkę tego świństwa i niby popija w każdej przerwie Sorry, ale jak dla mnie się sprzedałaś. Kasa nie jest najważniejsza. Będąc sławnym trzeba brać odpowiedzialność, a ty nie udzwignęłaś tego ciężaru
Iga reklamuje energolce. W reklamie ma na korcie całą lodówkę tego świństwa i niby popija w każdej przerwie Sorry, ale jak dla mnie się sprzedałaś. Kasa nie jest najważniejsza. Będąc sławnym trzeba brać odpowiedzialność, a ty nie udzwignęłaś tego ciężaru

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

Podobne:


    Uwaga!
Zły Pies

    Jezus tu był

    Taki mąż to prawdziwy skarb

    Szczęsny, gdyby nie Barcelona

    Ciekawa rodzina